Top کارشناسی سیار خودرو Secrets

بسته به نوع خودرو و میزان زمان مورد نیاز برای بررسی و بازدید بخش های مختلف خودرو میزان هزینه کارشناسی خودرو مشخص می‌شود.

چرا که بایک کارشناسی ساده نیم ساعته خیلی از عیب های پنهان ماشین پدیدار میشود. امروزه با پیشرفت تجهیزات قالب کردن قورباقه به جای قناری کار سختی نیست!

لبه های مهم عبارت اند از: گوشه کاپوت خودرو، لبه ی جلوی شیشه جلو، ستون های کابین و همچنین لبه درها.

در سمباده کشی به دلیل زبری سمباده اثر ان روی خودرو خواهد ماند و نمی‌توان ان را پنهان کرد به همین دلیل به راحتی با اثرات سمباده می‌توان کارشناسی رنگ خودرو را انجام داد.

با حضور کارشناسان ایران تست کار در محل دیگر نگران سواستفاده‌ها و یا زیان‌های احتمالی در خرید و فروش خودروهای کارکرده نخواهید بود.

در اقدامات کارشناسی رنگ اتومبیل، قسمت ها و بخش های مختلف ماشین بررسی شده و تست می شود تا سالم بودن آنها کنترل شود. در صورت وجود ایراد و عیب در آن قسمت ها، به خریدار اعلام شده و گزارش این ایرادات به او ارائه می شود.

از حرکات دایره ای که می تواند چرخش را در پایان ایجاد کند، خودداری کنید.

در این ویدیو خواهید دید که خودرو سمند به عنوان یک خودرو صفر و کانکرده به خریدار فروخته شده در صورتی که کارشناسان ما بعد از کارشناسی این خودرو متوجه این موضوع شده اند که برخی از قسمت های بدنه ان خودرو دارای رنگ شدگی که همین اتفاق باعث می‌شود تا چندین میلیون از قیمت این خودرو کم شود در صورتی که این خریدار می‌توانست با کمک از یک کارشناسی سیار خودرو زبده از این ضرر به راحتی جلوگیری کند. تشخیص رنگ ماشین

هر نقاش برای نقاشی خودرو لازم به این دارد که از سمباده استفاده کند.

از صفر تا صد تشخیص رنگ خودرو را با اطمینان بالا به اقای تست بسپارید و با خیالی اسوده به خرید خودرو مورد نظرتان رسیدگی کنید.

در حال حاضر سرویس کارشناسی در تمام مناطق شهر مشهد فعال است. برای ثبت درخواست می‌توانید از طریق فرم کارشناسی خودرو در ??? ????? ????? مشهد اقدام کنید.

کارشناسی خودرو در محل با ابزار آلات خاص خود صورت میگیرد، و کارشناس خودرو سیار باید از دانش خوبی برای تشخیص ایرادات خودرو برخوردار باشد چرا که بازدید خودرو در محل و خارج از محل تخصصی بازدید خودرو و اتاق رنگ کار دشواری است و تنها افراد خبره و با تجربه می‌توانند مشکلات بدنه و موتوری خودرو را تشخیص دهند.

برای اطلاع و مشاوره کامل در مورد ​​هزینه های کارشناسی و مکانیکی خودرو می توانید به سایت تامین خودرو مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

یکی از شایع ترین اتفاقاتی که در نقاشی خودرو ممکن است بیوفتد؛

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Top کارشناسی سیار خودرو Secrets”

Leave a Reply

Gravatar